Čistenie hlavného odtokového potrubia do hlavnej kanalizácie

23.06.2020

Vysokotlakové čistenie kanalizácii

Vysokotlakový stoj kanalizácia
Vysokotlakový stoj kanalizácia

Čistenie potrubia vysokým tlakom vody.

Čistenie realizujeme pomocou vysokotlakového vodného čerpadla umiestneného vo vozidle s nádržou. Tlakové čerpadlo je schopné generovať vodu pod regulovaným tlakom až do výšky niekoľko 100 atmosfér. Na čerpadlo je cez hydraulický bubon pripojená tlaková hadica s dĺžkou niekoľko desiatok metrov ukončená tryskou. 

K najefektívnejším spôsobom čistenia a údržby odpadových potrubí a kanalizácie patrí vysokotlakové čistenie. Čistenie sa vykonáva pomocou tlakového čerpadlo, ktoré vypúšťa vodu pod tlakom niekoľko desiatok atmosfér. K čerpadlu sa pripája tlaková hadica s tryskov, ktorá má dĺžku niekoľko desiatok metrov cca do 80 -90m. Vysokotlakovým čistením sa uvoľní upchaté potrubie a zároveň sa odstránia aj nečistoty a usadeniny na stenách potrubia, ktoré znižujú prietok potrubím kanalizácie.

Zariadenie na vysokotlakové čistenie je zabudované vo vozidle a čerpadlá sú schopné vytvoriť tlak 150barov 55l za minútu. Výhodou vysokotlakového čistenia kanalizácie je, že riziko poškodenia potrubia je minimálne a nie je potrebné vstupovať do šachty. Vyčistiť je možné aj potrubia v zlom technickom stave nakoľko sa dá regulovať tlak pri čistení. Prečistiť sa dajú potrubia od priemeru DN 50 až po DN 1000, kanalizačné prípojky, upchatý kanál alebo prepad septikov a žúmp

Krtkovanie NON-STOP 0949 881 270

www.krtkovanie-malacky.sk 
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!